close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید
آذین گرافیک مرجع دانلود گرافیک - 3
طرح لایه باز موک آپ و پیش نمایش اپل واچ سری ۴ – Apple Watch Series 4 Mockup

طرح لایه باز پیش نمایش و ماک آپ اپل واچ سری ۴ در این مطلب برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود گذاشته شده است می توانید طرح خود را به صورت واقع نما به نمایش بگذارید برای دانلود به صورت رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ...

مشاهده تمام مطالب
مجموعه آموزش طراحی مهر خاتم

مهرها از قدیمی ترین عناصری هستند که در دوران های مختلف کاربردهای مربوط به خود را داشته اند و با گذر زمان نیز جایگاه خود را حفظ کرده اند. جنبه ثبتی و اعتباری بودن آن از دیرباز مورد توجه بشر بوده است. از مهرهای به جامانده از نسل های اولیه انسانها وکنده کاری های خاص آنها تا مهرهای سلاطین وپادشاهان و مهرهای امروزی که اعتبارو سندیت ممهور را نشان می دهد. مهرخاتم از قدیمی ترین و اصیل ترین مهرهای ایرانی است که هنوزهم اعتبار و محبوبیت خود را دارد. دراین مجموعه آموزشی به طراحی این گونه مهرها در قالب ها و طرح های مختلف می پردازیم و همچنین موارد استفاده امروز آنها را هم فراخواهیم گرفت ، برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پنجشنبه 12 مهر 1397 آموزش , فتوشاپ , ادامه مطلب
مجموعه وکتور طرح تزئینی و دکوراتیو – Decorative Design Elements

مجموعه وکتور طرح تزیینی و دکوراتیو در این مطلب سایت آذین گرافیک برای شما عزیزان آماده شده است این مجموعه شامل 20 وکتور با طرح ها و المنت های تزئینی می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .