close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید
آذین گرافیک مرجع دانلود گرافیک - 2
طرح لایه باز موک آپ و پیش نمایش اپل واچ سری ۴ – Apple Watch Series 4 Mockup

طرح لایه باز پیش نمایش و ماک آپ اپل واچ سری ۴ در این مطلب برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود گذاشته شده است می توانید طرح خود را به صورت واقع نما به نمایش بگذارید برای دانلود به صورت رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ...

مشاهده تمام مطالب
اکشن افکت نقاشی بدن طلایی فتوشاپ- Golden Body Painting Photoshop Action

اکشن فوق العاده افکت نقاشی بدن طلایی برای نرم افزار قدرتمند فتوشاپ از کمپانی بزرگ گرافیک ریور در این مطلب سایت آذین گرافیک برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود قرار داده شده است با این اکشن براحتی میتوانید فضای عکستان را تغییر بدهید برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

جمعه 04 آبان 1397 ابزارفتوشاپ , اکشن , ادامه مطلب
آموزش تایپوگرافی و سایه زنی در فتوشاپ

به طور کلی، تایپوگرافی در بازه های زمانی مختلف، دارای مفهوم و تعریفی مستقل بوده و تا به امروز دستخوش تغییرات زیادی بوده است. ولی امروزه به اثر گرافیکی خلاقانه ای گفته می شود، که به طور کلی ساختار اصلی آن را حروف تشکیل می دهد و شما با تغییرات خلاقانه ای که در حروف ایجاد می کنید، این اثر را خلق می کنید ، برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

جمعه 04 آبان 1397 آموزش , فتوشاپ , ادامه مطلب
مجموعه آواتار شخصیت فلت

مجموعه ای زیبا از آواتار شخصیت به صورت فلت در این مطلب سایت آذین گرافیک برای طراحان و کاربران آماده شده است که این مجموعه شامل آواتار با شخصیت و تیپ های متفاوت است که می توانید در طراحی نرم افزار برای فانتزی نمودن طرح خود از این ها استفاده نمایید ، فرمت فایل های به صورت PSD و PNG بوده ، برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

چهارشنبه 25 مهر 1397 فایل های آماده (PSD) , کاور , ادامه مطلب
طرح لایه باز پیش نمایش و موک آپ آیفون X در دست

طرح لایه باز (PSD) فوق العاده پیش نمایش و موک آپ آیفون X یا ۱۰ در این مطلب سایت آذین گرافیک برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود گذاشته شده است که می توانید برای نمایش طرح های خود استفاده نمایید برای دانلود بافرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

طرح لایه باز کارت ویزیت مربی فوتبال گرافیک ریور

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده از کارت ویزیت مربی فوتبال از کمپانی بزرگ گرافیک ریور در این مطلب سایت آذین گرافیک برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود گذاشته شده است که این کارت ویزیت با طراحی شیک و به صورت پشت و رو بافرمت PSD لایه باز می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

طرح لایه باز موک آپ کفش نایک ایرمکس

طرح لایه باز (mockup) پیش نمایش و ماک آپ کفش نایک ایرمکس در این مطلب سایت آذین گرافیک برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود گذاشته شده است،برای دانلود به صورت رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

مجموعه استایل برجسته و حک شده فتوشاپ – Pressed and embossed styles

مجموعه استایل بسیار زیبا برجسته و حک شده برای نرم افزار قدرتمند فتوشاپ در این مطلب سایت آذین گرافیک برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود گذاشته شده است این مجموعه شامل استایل های با افکت های مختلف می باشد برای دانلود و بافرمت ASL به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

سه شنبه 17 مهر 1397 ابزارفتوشاپ , استایل , ادامه مطلب