close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید
,ابزارفتوشاپ,آموزش ابزارفتوشاپ,دانلود ابزارفتوشاپ,جعبه ابزارفتوشاپ,دانلودنرم ابزارفتوشاپ,دانلود رایگ
مجموعه پترن درشت فتوشاپ – Creativemarket Bold Patterns

مجموعه فوق العاده از پترن درشت فلت برای نرم افزار قدرتمند فتوشاپ از کمپانی کریتیو مارکت در این مطلب برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود گذاشته شده است که می توانید در جاهای مختلف استفاده کنید برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

جمعه 18 آبان 1397 ابزارفتوشاپ , پترن , ادامه مطلب
براش شاخه های درخت برای فتوشاپ

براش زیبا شاخه های درخت برای نرم افزار فتوشاپ در این پست سایت آذین گرافیک برای استفاده طراحان به اشتراک گذاشته شده است که می توانید با این براش منظره زیبا خلق نمایی این براش کیفیت و رزولیشن بالایی دارد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

چهارشنبه 09 آبان 1397 ابزارفتوشاپ , براش , ادامه مطلب
اکشن افکت نقاشی بدن طلایی فتوشاپ- Golden Body Painting Photoshop Action

اکشن فوق العاده افکت نقاشی بدن طلایی برای نرم افزار قدرتمند فتوشاپ از کمپانی بزرگ گرافیک ریور در این مطلب سایت آذین گرافیک برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود قرار داده شده است با این اکشن براحتی میتوانید فضای عکستان را تغییر بدهید برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

جمعه 04 آبان 1397 ابزارفتوشاپ , اکشن , ادامه مطلب
مجموعه استایل برجسته و حک شده فتوشاپ – Pressed and embossed styles

مجموعه استایل بسیار زیبا برجسته و حک شده برای نرم افزار قدرتمند فتوشاپ در این مطلب سایت آذین گرافیک برای طراحان و کاربران گرامی برای دانلود گذاشته شده است این مجموعه شامل استایل های با افکت های مختلف می باشد برای دانلود و بافرمت ASL به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

سه شنبه 17 مهر 1397 ابزارفتوشاپ , استایل , ادامه مطلب