close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید
,آموزش فتوشاپ,آموزش فتوشاپ حرفه ای,آموزش فتوشاپ Pdf,آموزش فتوشاپ Cs6,آموزش فتوشاپ مقدماتی,آموزش فتوشاپ بهمن رئوفی,آموزش فتوشاپ Cs5,آموزش فتوشاپ P30download,آموزش فتوشاپ برای عکاسان,آموزش فتوشاپ لیندا
آموزش تایپوگرافی و سایه زنی در فتوشاپ

به طور کلی، تایپوگرافی در بازه های زمانی مختلف، دارای مفهوم و تعریفی مستقل بوده و تا به امروز دستخوش تغییرات زیادی بوده است. ولی امروزه به اثر گرافیکی خلاقانه ای گفته می شود، که به طور کلی ساختار اصلی آن را حروف تشکیل می دهد و شما با تغییرات خلاقانه ای که در حروف ایجاد می کنید، این اثر را خلق می کنید ، برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

جمعه 04 آبان 1397 آموزش , فتوشاپ , ادامه مطلب
مجموعه آموزش طراحی مهر خاتم

مهرها از قدیمی ترین عناصری هستند که در دوران های مختلف کاربردهای مربوط به خود را داشته اند و با گذر زمان نیز جایگاه خود را حفظ کرده اند. جنبه ثبتی و اعتباری بودن آن از دیرباز مورد توجه بشر بوده است. از مهرهای به جامانده از نسل های اولیه انسانها وکنده کاری های خاص آنها تا مهرهای سلاطین وپادشاهان و مهرهای امروزی که اعتبارو سندیت ممهور را نشان می دهد. مهرخاتم از قدیمی ترین و اصیل ترین مهرهای ایرانی است که هنوزهم اعتبار و محبوبیت خود را دارد. دراین مجموعه آموزشی به طراحی این گونه مهرها در قالب ها و طرح های مختلف می پردازیم و همچنین موارد استفاده امروز آنها را هم فراخواهیم گرفت ، برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پنجشنبه 12 مهر 1397 آموزش , فتوشاپ , ادامه مطلب